cover

Download Songs Boryayın Tanyeri Dern D Kadınlar Günü Etk TanerÖzdemir Nilüfer Canpolat Doğan 2015 Kartal Ist only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Boryayın Tanyeri Dern D Kadınlar Günü Etk TanerÖzdemir Nilüfer Canpolat Doğan 2015 Kartal Ist or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to
Download Full Album songs Boryayın Tanyeri Dern D Kadınlar Günü Etk TanerÖzdemir Nilüfer Canpolat Doğan 2015 Kartal Ist Click Here

Title : Boryayın-Tanyeri Dern.D.Kadınlar Günü Etk.TanerÖzdemir-Nilüfer Canpolat Doğan 2015 Kartal ist
Description : Müzik:Taner Özdemir- Şiir:Nilüfer Canpolat Doğan
Tanyeri Derneği Kadın Kolu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
01-Mart-2015 Salon Büklü Kartal İstanbul
Çekim yapım yayın:Mustafa Bor-Bor Yayın
İstanbul Kartal'da Yaşam Bulan Erzincan-Tanyeri Nahiyesi ve Köyleri Derneği;1 Mart Dünya Kadınlar Günün'nü 01-Mart-2015 Pazar Günü Salon Büklü-Kartal İstanbul'da yüzlerce üyesi,hemşerileri ve gönül dostlarıyla ve sevgili kadınlarımızla birlikte yaşama geçirdi.
Dernek Başkanı Kibriye Gazi,Başk Yard.Gülten Dağ,Sayman Vedat Bal Yönetim Kurulu Üyeleri;Hüseyin Doğan,Hıdır Demir
Kadın Kolu Başk.Güler Fındık,2.Başk.Elif Doğan Üyeler;Aynur Yüksel,Hanım Us,Nezahat Polat,Türkan Gazi,Nezahat Gün,Gülümser Yıldırım ,Makbule Fındık.Çeşminaz Köz
Gençlik Kolu Başk.Berk Akdemir,Başk.Yard.Emrah Sarıkaya ve Üyeleri hazır bulundular.
Tarihten bu güne dek mücadele veren ve bu mücadelede yaşamlarını yitiren kadınlarımız anısaına yapılan bir dakikalık saygı duruşundan sonra proğrama geçildi.
Sunumunu Didem Dursun yaptığı, Nilüfer Canpolat Doğan'ın Kadınlar konulu şiir ve Tarihten bu güne dek kadın konulu söylemleriyle katkı sunduğu etkinliğin açılış konuşmasını Başkan Kibriye Gazi yaptı.Kadın Kolu Başk.Güler Fındık'da yaptıkları kısa konuşmasında katılımcıları selamladı.
Tarihten Bu Güne Kadın ve mücadelesi konulu salayt gösterisi katılımcıların büyük beğenisini kazandı. Böylece aramızda olmayan yaşam mücadelesi veren kadınlarımız da yad edilmiş oldular.
Sevgili Kızımız Melike Akar kendi yazdığı Kadınlarımız şiirini okudu.
Tanyeri Kadın Konu Üyeleri tarafından hazırlanıp sahneye konulan "Ben Kadınım"konulu skeç, kadınlarımızın yaşamsal mücadelesini sergiledi.
Sahne alan;Taner Özcan,Tanyeri Derneği Müzik Gurubu,Filiz Kılıç,Hakkı Şimşek'de seslendirdikleri eserlerle katılımcılara müzik ziyafeti çektiler,coşkulu sedalarla eşliğinde halaylarımızı piste yansıttılar.
Etkinlik;Birlik,beraberlik ve dayanışma ruhu içinde esenlikle son buldu.
Mustafa Bor-Bor Yayın Can Haber 2015 Kartal-İstanbul
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download